Indywidualne projekty domów

Indywidualny projekt domu jednorodzinnego to jedna z głównych specjalizacji pracowni architektonicznej Pollio. Realizujemy nowoczesne domy parterowe i piętrowe o dowolnej wielkości i złożoności z betonu komórkowego, cegły, pustaków ceramicznych i domy szkieletowe. Projektujemy również bliźniaki, szeregowcy, rezydencje, hotele, a nawet całe kompleksy mieszkalne.

Projekt domu parterowego 260 m2 z garażem X12

Ile kosztuje indywidualny projekt domu?

Na samym początku należy od razu odpowiedzieć na najważniejsze pytanie, które interesuje wszystkich naszych potencjalnych inwestorów, którzy kontaktują się z nami po raz pierwszy. Porozmawiajmy o cenie! Najpierw podamy stałe ceny projektów domów indywidualnych, a poniżej możesz skorzystać z kalkulatora, aby dokładnie obliczyć koszt. Cena indywidualnego projektu domu może ulec zmianie. Dokładny koszt podamy po uzgodnieniu całego zakresu prac z naszym architektem.

Projekt architek.-budowlany
90 zł/m2
Projekt konstrukcyjny
45 zł/m2
Projekt instalacji wewnetrznych
45 zł/m2

Kalkulator indywidualnego projektu domu

Dysponując własną kadrą specjalistów różnych specjalizacji opracujemy kompletną dokumentację zgodną z obowiązującym prawem budowlanym. Przy zamówieniu indywidualnego domu o powierzchni 250 m2, rabat 15%.

Całkowita powierzchnia domu
m2
СŁączna kwota:
0
Termin przygotowania dokumentacji wynosi od 20 do 30 dni. Pilne terminy? Najpierw przygotujmy fundament!

Usługi towarzyszące

Wizualizacja 3D

Bardziej wizualna i obszerna reprezentacja zewnętrznej części domu znajdującego się na terenie. Uwzględniane są wszystkie uzgodnione z inwestorem materiały elewacyjne i dachowe.

Projektowanie wnętrz

Kompletny zestaw rysunków, wizualizacja pomieszczeń oraz niezbędne zestawienie mebli i materiałów do uformowania przestrzeni wnętrza domu.

Projektowanie środowiska

Ostatnim etapem jest projekt zagospodarowania terenu, w ramach którego pracujemy nad terenami rekreacyjnymi, oświetleniem i zazielenieniem, biorąc pod uwagę styl życia każdego domownika.

Budowa

Po opracowaniu projektu architektoniczno-budowlanego jesteśmy gotowi do przygotowania propozycji budowy domu na indywidualne zamówienie pod klucz wraz z montażem instalacji wg projektu technicznego.

Animacja architektoniczna

Jeśli statyczna wizualizacja elewacji domu to dla Ciebie za mało, polecamy dodatkowo zamówić film z przelotu nad domem. Dzięki takiej prezentacji wideo obejrzysz budynek ze wszystkich stron, docenisz złożoność i geometrię dachu. Uwzględniane są również wszystkie cechy terenu (spadek, drzewa, jezioro, inne budynki).

Konsultacje z architektem

Masz pytania dotyczące indywidualnego zamówienia? Umów się na bezpłatną konsultację z naszym architektem. Jeśli masz odręczny szkic swojego przyszłego indywidualnego domu, dołącz go do oszacowania kosztów prac projektowych.

Jesteśmy otwarci na współpracę z deweloperami

Pollio opracowuje projekty na indywidualne zamówienia oraz w celach komercyjnych. Jesteśmy otwarci na stałą współpracę z deweloperami dowolnego szczebla i jesteśmy gotowi stać się wiarygodnym partnerem, biorącym udział w realizacji kompleksów mieszkalnych i innych nieruchomości o dowolnej złożoności. Oferujemy komplet materiałów niezbędnych do przygotowania ofert marketingowych: plany, wizualizacje zewnętrzne z wykorzystaniem różnych materiałów, filmy, przekroje, rozwiązania wnętrz i koncepcje zagospodarowania terenu. Pracujemy nie tylko w Warszawie i Polsce, ale w całej Europie.

Projekty domów szeregowych Szeregowcy
Projekty domów bliźniaczych Bliźniaki
Projekty Willi i Rezydencji Rezydencje
Projekty domów wielorodzinnych Wielorodzinny