Dostawa i płatność

Ostateczny czas dostawy i dokładny koszt dostawy w dużej mierze zależą od formy płatności i dogodnej dla Ciebie metody dostawy.

Metody Płatności

Do każdego zamówienia wystawiamy fakturę, którą znajdziesz w tej samej paczce z dokumentacją.

1. Płatność online za pośrednictwem systemu Przelewy24

Najszybsza, najwygodniejsza i najbezpieczniejsza metoda płatności. Pieniądze są księgowane tego samego dnia, co oznacza, żeta forma płatności nie wydłuża czasu realizacji zamówienia.

System płatności akceptuje następujące metody:

Przelewy24

2. Przelew bankowy

Ta opcja płatności jest bardziej odpowiednia dla firm, ale osoba prywatna może również zorganizować przelew bankowy. W tym celu wystarczy przelać wyznaczoną kwotę na nasze konto:

Santander Bank, N. A. 27 1090 1014 0000 0001 5109 8093

Podaj swoje Imię i Nazwisko, numer projektu oraz adres dostawy. W przypadku firm, które otrzymały od nas fakturę podaj jej numer w tytule płatności (nazwa).

Zwracamy uwagę, że projekt zostanie wysłany dopiero po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto.

3. Płatność przy odbiorze (za pobraniem)

Wyznaczoną kwotę płacisz kurierowi kartą przy odbiorze. Z reguły zamówienia z płatnością za pobraniem realizowane są w dniu otrzymania projektu, bez oczekiwania na zaksięgowanie wpłaty na naszym koncie, jak ma to miejsce w przypadku płatności przelewem.

Dostawa

Trzy kopie projektu domu z załączoną fakturą wysyłamy do Państwa niezwłocznie po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie. Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku.

Dostawa jest BEZPŁATNA do wszystkich odbiorców w Polsce, jeśli płatność jest dokonywana online lub przelewem bankowym.

Jeśli wybierzesz płatność za pobraniem, koszt wysyłki wyniesie:

  • 15 zł - płatność przy odbiorze
  • 9 zł - przedpłata (wliczymy to w koszt łączny)

Wysyłka do innych krajów jest kalkulowana indywidualnie.

Możesz wybrać dostawę kurierem z serwisów takich jak DPD i InPost lub samodzielnie odebrać dokumenty z paczkomatów InPost.

DPD i InPost

Czas dostawy

Średni czas dostawy kurierem lub do paczkomatów to 1-2 dni, nie wliczając czasu na skompletowanie dokumentacji.

Na stronie projektu zwróć uwagę na stan gotowości. Niektóre projekty przedstawiamy na poziomie koncepcji architektonicznej, a w przypadku zlecenia potrzebujemy trochę czasu na przygotowanie dokumentacji. O terminie przygotowań poinformujemy z wyprzedzeniem.