Jak zamówić projekt?

Gotowy projekt domu

Wypełnić formularz

Aby kupić gotowy projekt domu bez zmian, wystarczy wysłać formularz zamówienia projektu, który pojawi się po kliknięciu przycisku „Kup” na stronie żądanego domu. W przypadku zakupu projektu z modyfikacjami zalecamy wypełnienie i przesłanie formularza modyfikacji projektu, który pojawi się po kliknięciu przycisku „Edytuj” na stronie żądanego domu.

Zadzwoń do nas

Zadzwoń pod numer telefonu serwisowego +48 793 689 244. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące projektu i zrealizujemy zamówienie, proponując opcje płatności i formy dostawy.

Napisz do nas

Wyślij do nas e-mail na adres plans@pollio.pl, w którym podasz numer projektu, adres dostawy, telefon kontaktowy, Imię i Nazwisko.

Odwiedź biuro

Zapraszamy do naszego biura pod adresem 00-375 Warszawa, Smolna 13 lok 404. Na spotkaniu możesz zapoznać się z dokumentacją i zapłacić od razu na miejscu w dowolny dogodny dla Ciebie sposób.

Indywidualny projekt domu

Indywidualny projekt domu wymaga bliskiej komunikacji i osobistego spotkania architekta z inwestorem jako pierwszego etapu prac, po którym następuje sporządzenie specyfikacji istotnych warunków zamówienia i podpisanie umowy. Po wpłaceniu zaliczki przystępujemy do opracowania koncepcji architektonicznej domu, którą przesyłamy Państwu do akceptacji drogą mailową. Po uzgodnieniu koncepcji przystępujemy do przygotowania projektu architektoniczno-budowlanego i technicznego. Warunki płatności i dostawy są takie same jak przy zakupie gotowego projektu.