na 19.02.2019 w bazie Pollio

16 projektów

  • Projektowanie indywidualne

Projektowanie indywidualne

Jak zamówić indywidualny projekt domu ?

Ostatnio w naszym kraju jest coraz większe zapotrzebowanie  na indywidualne projektowanie domów , szczególnie jeśli chodzi o stworzenie niepowtarzalnych , radykalnych i nowych architektonicznych arcydzieł. Usługa ta jest równie istotna przy konieczności wprowadzenia poważnych zmian architektonicznych i konstrukcyjnych w typowym projekcie.  

Jeśli  spośród całej różnorodności gotowych projektów domów, nie udało Ci się znaleźć  tego jedynego „swojego”, który w maksymalnym stopniu spełniałby Twoje oczekiwania, studio architektoniczne Pollio może zaoferować Ci indywidualne projektowanie domu. Dana usługa pozwala klientowi otrzymać unikalne rozwiązanie, całkowicie odpowiadające wszystkim jego wyobrażeniom o domu idealnym. 

Nasi architekci czytają w Twoich myślach

Aby konkretnie zrozumieć potrzeby klienta, w miarę możliwości przewidzieć niedomówienia i ostatecznie doprowadzić do tego a by w przyszłym domu znalazły się wszelkie zaplanowane systemy i elementy, opracowanie projektu indywidualnego odbywa się przy ścisłej współpracy inżynierów-konstruktorów, architektów, projektantów  oraz bezpośrednio samego klienta.

Studio architektoniczne Pollio zatrudnia wykwalifikowanych specjalistów, którzy mają za zadanie  usystematyzować i przedstawić na papierze  wszystkie wasze pomysły i życzenia odnośnie przyszłej budowy w sposób zrozumiały i we właściwej formie dla budowlańców.

Oprócz tego, rezultaty indywidualnego projektowania domów będą zrozumiałe i dla samych zamawiających, którzy będą mieli możliwość zapoznania się z modelem domu, wysokiej jakości w 3D, jeszcze w początkowej fazie pracy nad projektem. 

Co jest niezbędne do rozpoczęcia indywidualnego projektowania domu:

●      naszkicowanie koncepcji/ idei wymarzonego domu;

●      przedstawienie aktu własności ziemi;

●      wykonanie  pomiarów geologicznych i geodezyjne terenu (skala 1:500);

●      przedstawić decyzję o warunkach zabudowy lub wypis i wyrys z planu zagospodarowania przestrzennego;

●      wykonanie  prac architektoniczno-planistycznych.

Etapy pracy przy tworzeniu projektu indywidualnego:

1. Pierwsze zapoznanie: zdalnie (telefonicznie, e-mail, skype, ich itp.), osobiste spotkanie z naszymi konstruktorami i architektami w biurze.

2. Przedstawienie, wspólnie z zamawiającym,  koncepcji domu.

3. Podpisanie umowy i grafiku  na opracowanie projektu.

4. Wniesienie zaliczki ( w zależności od liczby rozdziałów opracowywanego projektu).

5. Bezpośrednie, indywidualne projektowanie domu  (zgodnie z zatwierdzonym grafikiem)

6. Podpisanie i przekazanie dokumentów /projektu gotowego do złożenia w urzędzie o zgodę na pozwolenie na budowę.

Wartość projektu  indywidualnego możesz poznać, wysyłając do nas wiadomość ze szczegółami dotyczącymi przyszłego projektu. 

Sposób zamówienia projektu indywidualnego

Symbolem “*” pola obowiązkowe zostały oznaczone

Skład projektu:


Jeżeli nie posiadasz własnego planu domu, ale posiadasz jego zdjęcia lub inne wizualne materiały, które pomogą nam zapoznać się z jego wyglądem i wizją jego przyszłego wyglądu, możesz wysłać je do nas.
Kontakt: