na 19.02.2019 w bazie Pollio

16 projektów

  • Projekty domów

Architektura jest jak muzyka w kamieniu,
brzmi przez wieki. (A.G. Mordwinow)

Wyobraź sobie jak głośno i radośnie bawią się Twoje dzieci, i nikt z sąsiadów z dołu  nie narzeka na zakłócanie spokoju. Wyobraź sobie jak w ciepłe, letnie wieczory cieszysz się ciszą i spokojem na zadaszonym tarasie Twojego własnego domu, jak odurzają Twój umysł kwitnące w ogrodzie mieczyki, stokrotki lub rozkoszne róże…

ŻYCIE WE WŁASNYM DOMU, TO ŻYCIE WEDŁUG WŁASNYCH ZASAD
Jeśli od dawna już marzycie o swoim miłym gniazdku, małym raju na własnym kawałku ziemi, to czas najwyższy pomyśleć o budowie domu lub domu podmiejskiego. Pierwszym krokiem, by tego dokonać, będzie bez wątpienia wybór działki oraz projektu domu.
Studio architektoniczne Pollio, niewątpliwie stanie się waszym oddanym doradcą i pomocnikiem w rozwiązaniu tego zadania. Nasz katalog zawiera wszystkie możliwe projekty domów, różnorodne, zarówno jeśli wziąć pod uwagę powierzchnię jak i funkcjonalność, czy też projekt elewacji.

ARCHITEKCI POLLIO DO WASZYCH USŁUG
Nasi inżynierowie- architekci mogą również opracować dla Ciebie indywidualny projekt domu, całkowicie odpowiadający Twoim ideom i preferencjom architektonicznym.  
Naszym głównym zadaniem w tym procesie  będzie utworzenie takie projektu prywatnego domu,  który będzie zawierał w sobie europejską jakość, funkcjonalny a jednocześnie oryginalny design, nienaganny styl, ergonomię oraz godziwą wartość.

Ramón Gómez de la Serna mówił, że faraonowie reklamowali swoją osobę za cenę piramid. Studio architektoniczne Pollio takiej reklamy nie potrzebuje :)

 Bo nasze wspaniałe projekty domów to właśnie nasza reklama. A klienci którzy zaczerpnęli korzyści ze współpracy z naszą firmą,  często polecają nas swoim przyjaciołom i znajomym jako profesjonalnych i solidnych wykonawców.

Wszystkie typowe projekty domów zostały przedstawione w przejrzystej dla klienta zilustrowanej formie oraz uzupełnione opisami, tak a by potencjalny klient mógł w pełnym zakresie ocenić czy odpowiada  mu wybrany przez niego projekt, nawet jeżeli nie jest profesjonalistą: budowlańcem ani architektem.

POLLIO REKOMNDUJE GOTOWE PROJEKTY DOMÓW. DLACZEGO?

Dlatego, że takie projekty były już realizowane:

●      możesz być całkowicie pewien co do niezawodności konstrukcji, przestrzegania wszystkich zasad i norm dotyczących regulacji  bezpieczeństwa;

●      projekty modelowe szybciej przechodzą proces korekt  (jako że posiadają całą niezbędną dokumentację projektową, włączając w  to część architektoniczną, konstrukcyjną i instalacyjną), a co za tym idzie szybciej dostaniesz pozwolenie na budowę;

●      ich cena jest znacznie niższa.

TAKIE WŁAŚNIE SĄ TYPOWE PROJEKTY DOMÓW

Przy czym zwracamy również uwagę, że ”typowe” nie znaczy „jednakowe”. Nasi specjaliści przygotowują adaptację gotowych projektów odpowiednio z ukształtowaniem terenu  twojej działki, tak więc można wnieść niewielkie zmiany do rzutu domu. Oprócz tego, zawsze możesz  nadać swojemu domu indywidualny charakter,  poprzez zastosowanie  niezwykłego  projektu elewacji, kreatywnego projektu  wnętrza itp.

Pozwól sobie na nowy poziom życia - zamów projekt w studiu architektonicznym Pollio!