na 16.12.2018 w bazie Pollio

16 projektów

 • X6 Rajski bungalow zdjęcie 1

  X6 Rajski bungalow

 • X6 Rajski bungalow zdjęcie 2

  X6 Rajski bungalow

 • X6 Rajski bungalow zdjęcie 3

  X6 Rajski bungalow

 • X6 Rajski bungalow zdjęcie 4

  X6 Rajski bungalow

powierzchnia użytkowa/ogólna:

80,78 м2 / 203,34 м2

Koszt projektu:

3650 PLNбез инжинерии 3650 PLNс инжинерией
Zamów!
 • Lustrzane odbicie
 • Drukuj
 • Wyślij
 • Zadaj pytanie
 • 0

Opis projektu

Prezentujemy projekt domu X6 „Rajski bungalow”. Parterowy dom z garażem na dwa samochody i tarasem  łączy w sobie jednocześnie elegancję, oraz udane funkcjonalno-planistyczne rozwiązanie projektowe.

Walorem tego projektu jest wyrażony rozwój domu w linii poziomej, taras i ganek, obramowane kwadratowymi kolumnami, duża oszklona przestrzeń pokoju gościnnego i czytelne estetyczne wykończenie fasady w stylu modernistycznym.   

Z przedsionka od razu trafisz do szerokiego korytarza, który wyraźnie rozdziela dom na część dzienną i nocną. Kuchnia-jadalnia płynnie przechodzi w dobrze oświetlony pokój gościnny. Obok kuchni, według projektu,  przewidziany jest mały składzik do przechowywani kuchennych przetworów i produktów spożywczych.

Duże przestronne pomieszczenie pokoju gościnnego, ze wspaniałymi oknami panoramicznymi, niezaprzeczalnie stanie się sercem domu- wspaniałym miejscem  do wypoczynku w gronie rodzinnym lub cudownego spędzania czasu z przyjaciółmi.

Z pokoju gościnnego na taras prowadzą szklane rozsuwane drzwi. To idealne miejsce na posiłek dla całej rodziny w lecie czy na niedzielnego grilla.

W domu przewidziane są trzy łazienki. Przytulna sypialnia posiada własną łazienkę oraz garderobę. Pozostała przestrzeń domu składa się z pokoi dziecięcych, gabinetu i kotłowni.

Z garażu, przewidzianego na dwa samochody, w którym również można przechowywać narzędzia i niezbędny sprzęt, można w łatwy sposób dostać się do przedsionka.

Projekt domu X6- to idealna wersja dla współczesnych ludzi, którym imponują interesujące, z designerskiego punktu widzenia, praktyczne domy typu bungalow z płaską formą dachu.  Przestronne pomieszczenia, z dokładnie przemyślanym schematem  rozplanowania, pozwalają na zrobienie z tego  architektonicznego rozwiązania szczególnie przyjaznego i komfortowego dla rodzin z dziećmi.  

Układ parteru:

планировки первого этажа проекта X6

X6. Rajski bungalow


Powierzchnia użytkowa/ogólna 80,78 м² / 203,34 м²
Powierzchnia garażu 37,21 м²
Powierzchnia poddasza 0,00 м²
Obszar 0,00 м³
Wysokość 4,35 м
Kąt nachylenia dachu
Minimalne wymiary działki szer. 22,11м × dł. 15,01м
Szacunkowa wartość domu 0 PLN
Cena projektu 3650 PLN

materiały

Ściany Gazobeton, Ceramika, Cegła 
Stropy Betonowy  
Dach Papa 

Pollio rekomenduje:


Układ domu na działce:

Расположение дома на участке X6

elewacje:

Wyliczenie kosztorysu dla budowy danego domu nie było jeszcze wykonywane. W razie potrzeby możesz zamówić u nas kosztorys szczegółowy na budowę dowolnego projektu który Ci się spodobał, biorąc pod uwagę Twoje zapotrzebowania i życzenia. Dana opcja jest dostępna w formularzu zamówienia projektu.


Komentarze:

Symbolem “*” wymagane pola są oznaczone

- pozwól żeby inni widzieli Twój e-mail

Realizacje projektu:

Jeżeli posiadasz zdjęcia zrealizowanych projektów i chciałbyś je pokazać, proszę prześlij je na nasz adres mailowy i zamieścimy je na naszej stronie. Wysyłaj swoje zdjęcia na adres: info@pollio-studio.com.ua

Mam pytanie dotyczące projektu X6

 

  * Pola obowiązkowe do wypełnienia.
  Te dane nie zostaną ujawnione osobom