na 19.02.2019 w bazie Pollio

16 projektów

Dlaczego powinieneś wybrać nasz projekt?

Dlatego, że to my jesteśmy autorami projektu !

 

Studio architektoniczne Pollio nie sprzedaje i nie przerabia cudzych projektów. Kupując projekt Pollio w Moskwie, Warszawie, Kijowie albo w Ałma-Acie, gwarantujemy Ci, że otrzymasz najlepszą obsługę od autorów projektu domu!

 

Dostępność do projektów.

 

Jedną z głównych zalet projektów Pollio jest to, że każdy człowiek, nawet nieobeznany z budownictwem, może z łatwością zapoznać się z procesem technologicznym wybranego projektu domu, a w razie konieczności nawet sprawdzić swoje ekipy budowlane.

 

Maksymalna detalizacja projektów !

 

Każdy projekt Pollio zawiera maksymalną ilość informacji, niezbędnej do szybkiej i bezproblemowej budowy - maksimum węzłów konstrukcyjnych z dokładnymi projektami detali, szczegółowe dane techniczne, informacje dotyczące wykończenia i wiele innych.

 

Dane techniczne.

 

W każdym projekcie Pollio obowiązkowo znajdują się dane techniczne, dotyczące każdego materiału i przyrządów, niezbędnych do budowy danego projektu domu.

Ponadto projekt posiada dokumenty elewacji i informacje dotyczące wewnętrznego wykończenia, co w sposób maksymalny uprości proces prac budowlanych i remontowych.

 

Projekty energooszczędne !

Wszystkie projekty Pollio opracowuje się z uwzględnieniem  Europejskich standardów energooszczędności i energo-niezależności. W ramach tych standardów wymagane są: ciepłe ściany domu z obowiązkowym ogrzewaniem, system wentylacji z odzyskiwaniem ciepła, efektywny system elektryczny z rezerwowym źródłem zasilania (prądnica diesel albo benzynowa)

 

Maksymalnie pełne wykonanie projektu sieci komunikacji.

Tylko w projektach Pollio znajdziesz projekt wentylacji z użyciem rekuperatora ciepła, jednej z najbardziej efektywnych współczesnych metod energooszczędności.

Projekt posiada dodatkowe systemy ogrzewania - pomimo klasycznych kaloryferów, w strefie węzłów sanitarnych i kuchni wykorzystywane są podgrzewane podłogi, co bez wątpliwości, doda całodziennego komfortu Twojemu domowi.

 

Dwa rodzaje stropów w jednym projekcie!

Tylko w projektach Pollio, oprócz klasycznego i sprawdzonego przez lata stropu monolitycznego, otrzymasz bezpłatnie konstrukcje i specyfikacje wielożebrowego stropu typu Teriva.

 

Osobisty menedżer.

Przy zamówieniu projektu domu od Pollio zostaniesz obsłużony przez osobistego menedżera, który zaoferuje  Ci konsultację najwyższej jakości, zarówno odnośnie pytań do projektu jak i jakichkolwiek innych, dotyczących procesu budowy domu.