na 19.02.2019 w bazie Pollio

16 projektów

  • O nas

O nas

Studio architektoniczne Pollio- to potężna ekipa wykwalifikowanych specjalistów, połączonych jednym celem. I ten cel to twórczość artystyczna, wyrażenie Twoich idei, pragnień w formie materialnej. 

Nasz katalog gotowych projektów odzwierciedla najświeższe, interesujące idee, współczesne światowe trendy w obszarze budownictwa i architektury. Oprócz tego, na życzenie klienta  opracowujemy indywidualny  projekt domu lub też adaptujemy typowy projekt. 

Jeszcze na początku naszej drogi stworzyliśmy standardy jakości obsługiwania naszych klientów i podstawy zasada naszej pracy. I do dzisiaj, nawet na chwilę, współpracownicy  studia architektonicznego Pollio,  nie zapominają i nie odstępują od  ich przestrzegania.

Siedem głównych zasada Pollio

1. Na pierwszym miejscu- klient

Praca naszego studia architektonicznego jest nakierunkowana na przedstawienie wyjątkowej jakości usług w obszarze projektowania i budowania domów. Trzymamy się zasady, że klient- ma zawsze rację. Przecież on nie mógł się pomylić wybierając studio architektoniczne Pollio! :) 

W celu urzeczywistnienia waszych  marzeń, nie tylko bierzemy pod uwagę, ale obowiązkowo bierzemy pod uwagę wszystkie Twoje życzenia odnośnie funkcjonalności  i wystroju Twojego przyszłego domu.

Szybko reagujemy na wszelkie pytania klienta i zapewniamy stałą pomoc na każdym etapie projektowania i budowania.

Jeżeli potrzebujesz konsultacji jakiegokolwiek branżowego specjalisty z naszej firmy, możesz śmiało zwrócić się w każdym dogodnym dla Ciebie momencie. Ponieważ pracujemy dla dobra naszych klientów praktycznie całodobowo.

Klienci-są dla nas wszystkim, i uwierz, w studiu architektonicznym Pollio, nie są to puste słowa, a klucz do owocnej i udanej współpracy.

2. Lepiej robić jedną rzecz, ale robić ją dobrze i bardzo dobrze

Studio architektoniczne Pollio, to przede wszystkim- architektura i wnętrza. Jesteśmy gotowi na wprowadzenie w życie najbardziej niesamowite śmiałe idee naszych klientów. Tworzymy dokładnie to, co jest Ci potrzebne. Bezgraniczny twórczy potencjał i głębokie doświadczenie naszych inżynierów, architektów, projektantów wnętrz i budowlańców pozwala trafić prosto do celu – stworzyć taki projekt domu, o jakim mogliście tylko pomarzyć. Tworzymy dokładnie to, co jest Ci potrzebne!

Nie „łapiemy dwóch srok za jeden ogon”, nie łapiemy się za wszystko na raz, a bierzemy się za jedno konkretne zadanie wykonując je maksymalnie dokładnie w określonym terminie.

3. Doskonale- to jeszcze żadna granica

Współpracownicy studia architektonicznego Pollio, nie tylko uważnie wysłuchują wszelkich pragnień klienta, ale starają się też zgadnąć to, co potrzebne, a nie zostało wypowiedziane zadowolić go, przedstawiając nowe innowacyjne rozwiązania i  idee.

Główną siłą napędową naszej firmy, jest ciągłe doskonalenie, a nie spoczęcie na laurach. Mówi się, że to co ma sens dzisiaj, jutro już może go utracić.

To powiedzenie nie odnosi się bezpośrednio  do naszych projektów. Domy zaprojektowanie i zbudowane przez Pollio, to wartość,  niepodlegająca upływowi czasu, życie w nich zawsze jest modne, ciepłe i przyjemne.

4. Żeby rozumieć nasze projekty, nie musisz być profesjonalnym budowlańcem albo architektem

Każdy projekt domu, opracowany przez studio architektoniczne Polliom jest maksymalnie zrozumiały dla zwykłego zamawiającego. Za cenę tego przedstawiona zostanie Ci możliwość, w pełnym zakresie, zagłębić się w proces utworzenia i budowy domu swoich marzeń. Żeby rozumieć nasze projekty nie musisz być architektem ani budowlańcem!

5. Kompleksowe rozwiązanie

Studio architektoniczne Pollio oferuje swoim klientom cały kompleks przedsięwzięć od A do Z: od etapu projektowania do wprowadzenia się zamawiającego do jego własnego domu. My i nasi partnerzy( których dobieramy ze szczególną uwagą i jesteśmy gotowi za nich poręczyć!) zapewniamy zamawiającemu wysokiej jakości opracowany, indywidualny (albo adaptację typowego) projekt domu, organizujemy dostarczenie materiałów budowlanych, przeprowadzamy budowę i nadzór autorski, wykonujemy zagospodarowanie terenu (projektowanie krajobrazu) i projektowanie wnętrz.

Jesteśmy pewni ,że rozwiązanie wszystkich zadań w jednym miejscu, nie tylko pozytywnie wpływa na końcowy efekt, ale również ogranicza  możliwe ryzyko, związane z wynajęciem wielu różnych firm.

P.S. Jeśli uważasz, że cena za kompetencję jest wysoka, -spróbuj niekompetencji. Tylko potem nie pluj sobie w brodę…

6. Nie stoimy w miejscu

Zycie jest w ciągłym ruchu, dlatego my też nie spoczywamy na laurach. Nasz firma jest zainteresowana wzrostem i ciągłym rozwojem swoich pracowników. Nieprzerwanie monitorujemy tendencje na rynku budowlanym, uczymy się i aktywnie przyjmujemy nowe technologiczne rozwiązania i materiały. I wszystko to po to, aby codziennie przedstawiać swoim klientom usługi najwyższej jakości i zawsze być o krok na przód przed naszymi konkurentami.

7. Bierzemy odpowiedzialność za każdy projekt

Wysoka jakość realizacji Twojego projektu - to nasz reputacja. Każdy projekt opracowanego przez nas dom to nasze „dziecko”. Dlatego też my jesteśmy odpowiedzialni za jego dalszy- długą eksploatację i komfort życia jego właścicieli.